"העבודה עם רוברטה נתנה לנו מענה למכלול שלם של מידע באנגלית, החל מבחירת שם לחברה,בניית פרופיל החברה, קופירייטינג ותרגום חומר טכני, הן לקטלוג והן לאתר החברה, כמו כן בניית תסריט לסרטי ווידאו שהפקנו. על אף הלחץ בזמן העבודה התנהלה בנעימות ובלו"ז הנדרש. ממליצה בחום."

ליאורה מאסטרו
מנהלת מרקום
אגרומטיקס
"בתוך זמן קצר, הפכה פרוטקסט לחלק חשוב ובלתי נפרד מעבודת הדוברות בקריה הרפואית רמב"ם. יכולות הכתיבה, העריכה, התרגום וההגהה של רוברטה נייגר הינן גבוהות ואיכותיות והיא מצליחה לשלב את כישוריה בתחומים אלו עם היצירתיות הנדרשת בעבודות מסוג זה וכל זאת תוך הקפדה על לוחות זמנים. אישיותה הנעימה והנאתה של רוברטה נייגר מעבודתה, ניכרים היטב והתוצאות מעידות על כך שמדובר במקצוענית ששיתוף הפעולה איתה הוא תענוג צרוף."

דגנית קניג
עוזרת דובר
הקריה הרפואית רמב"ם
"ראיתי לנכון להביע את הערכתי בכתב על תרומתך להצלחת הפרויקטים עבור חברת טבע שבאו לסיומם בחודש האחרון.

הלקוח עמו אני עובד ציין לא פעם את שביעות רצונו מרמת תרגום החומרים וניסוחם הרהוט והמדויק. גם בפרויקט מסוג זה הכולל עבודה על לומדות עם כל המשמעויות והקשיים הטכניים הנובעים מכך הצלחת לספק תוצרי תרגום מעולים ומדויקים. היית לי לעזר רב במקום בו יש לקחת את המוצר מהרמה הארצית אל תחום הסטנדרטים המקצועיים הגלובאליים. זמינותך לפניותיי הדחופות במהלך הפרויקט ונכונותך לעזור בכל שאלה ועניין הפכו את העבודה על הפרויקט לעניין פשוט הרבה יותר.

בתודה ובתקווה להמשך עבודה משותפת פורה ומהנה.
"

טל אריאל כהן
פיתוח הדרכה
מעגלים ואנשים
"רוברטה נייגר היא צירוף מיוחד במינו של מקצוענית אמיתית ואדם שמאוד נעים לעבוד איתו בצוות. היא מביאה עמה לפרויקטים שנים של ניסיון, חזון מקצועי ויצירתיות. אני מוצאת שכאשר רוברטה שייכת לצוות אני יכולה להיות שקטה, מתוך ידיעה שהכול ייעשה בזמן ובסטנדרטים גבוהים."

אן ברזק
מנהלת שיווק
Alma Lasers
"עבדתי עם רוברטה (פרוטקסט) על עיתון הלקוחות שלנו LightNews מאז נובמבר 2004, ואני מעריכה מאוד את תרומתה המקצועית. יש לה ניסיון וידע, אינסטינקטים עיתונאיים טובים וסגנון כתיבה נעים. היא מקלה עלי מאוד לראות את הפרויקט במבט כולל. רוברטה לומדת בתשומת-לב את ההנחיות שקובע הצוות הפנימי שלנו ומתאימה את התוכן הרצוי, הכתוב והוויזואלי, בקפדנות עד להשגת שביעות-רצון כללית מהתוצאה הסופית. בהתחשב בתביעות הזמן ובאופי הבינלאומי של הצוות שלנו זהו אתגר לא פשוט. רוברטה בהחלט מילאה תפקיד-מפתח בשיפור עיתון הלקוחות שלנו במהלך הזמן ובהצלחתו הכללית."

אן מארי קולייר
מנהלת השיווק הבינלאומי
לומניס
"רוברטה מנוסה בכתיבה שיווקית וניתן לסמוך עליה. היא זריזה, עוזרת ומאוד דייקנית בנוגע להגשת העבודות בזמן. היא מספקת טקסט שיווקי יצירתי וכתוב במקצועיות, והבונוס הנוסף הוא התענוג לעבוד איתה."

מוניק כהן
מנהלת שיווק בעבר
גילת רשתות לווין
"ברצוני להביע את שביעות רצוננו המלאה מעבודת התרגום וההגהה של פרוטקסט.
שירותי התרגום וההגהה היו ברמה גבוהה במהירות וביעילות.
בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה.
"

אלי וינטר
מנהל, מכירות ושיווק
סופיריור קבלס בע"מ
יחידת טלקומוניקציה
"פרוטקסט ערכה תחקירים וכתבה מאמרים, דו"חות, תסריטים, נאומים ועלוני פרסום עבור החטיבה ליחסי ציבור של הטכניון במשך יותר מ-17 שנים. רוברטה היא יצירתית, מקצועית, יעילה ועומדת בזמנים בקפדנות יתרה. מעל הכול, תענוג לעבוד איתה."

איווט גרשון
מנהלת, קשרי ציבור
הטכניון
"רוברטה נייגר עבדה עבורי מספר פעמים בשנים האחרונות, ראיינה חוקרים חברי הסגל האקדמי וכתבה על עבודתם. רוברטה תמיד עומדת בדייקנות בלוח הזמנים והמאמרים שהיא כותבת מעניינים. היא מאוד מקצועית ואני נהנית לעבוד עמה."

אנג'י זמיר
עורכת פרסומים
המחלקה לקשרי ציבור
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב